Polityka prywatności

Powrót na stronę główną

Informacje ogólne

  1. Projekt "Czas na Żory" realizowany jest przez Radio Żory z siedzibą w Żorach, ul. Rybnicka 6-8 (budynek Biblioteki) (redakcja(a)radiozory.pl)
  2. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania w przyszłości zmian w dokumencie polityki prywatności. Aktualny dokument polityki prywatności będzie znajdował się zawsze na stronie czasnazory.pl

Strona WWW

  1. Strona czasnazory.pl jest stroną statyczną i nie wykorzystuje technologii cookies. Nie zbieramy żadnych informacji prywatnych o odwiedzających naszą stronę.
  2. Informacje zbierane automatycznie przez oprogramowanie serwerowe w formie logów (adres ip, odwiedzone zasoby strony, data odwiedzin itd.) są zbierane tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają nam w żaden sposób na zidentyfikowanie tożsamości użytkownika.
  3. Nie prowadzimy żadnych kampani reklamowych i marketingowych. Nie prowadzimy żadnej działalności mającej charakter zarobkowy i nie przetwarzamy w związku z nią żadnych danych.

Aplikacja Czas na Żory

  1. W ramach działania aplikacji nie są prowadzone żadne kampanie reklamowe ani marketingowe mające charakter zarobkowy, co za tym idzie nie zbieramy żadnych danych umożliwijających personalizację np. reklam.
  2. Nie zbieramy ani nie przetwarzamy w ramach aplikacji, ani po stronie serwerowej żadnych prywatnych danych oraz danych osobowych użytkownika.
  3. Podczas korzystania z aplikacji pobranej z usługi google play, automatycznie zbierane są statystyki użycia aplikacji (m.in takie jak wersja systemu operacyjnego). Dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają w żaden sposób na zidentyfikowanie tożsamości użytkownika aplikacji.
  4. Informacje o obserwowanych przez użytkownika wydarzeniach przechowywane są tylko i wyłącznie w pamięci urządzenia. Nikt po za użytkownikiem nie ma do nich dostępu.
  5. Jeśli nie zgadzasz się na powyższą politykę prywatności, nie instaluj aplikacji lub ją odinstaluj.